Zvolte jazyk

Jako člen věrnostního programu OK Plus máte možnost získávat bonusové letenky a řadu dalších výhod. Čím více budete využívat služeb Českých aerolinií, tím více bude pro vás cestování příjemnější a jednodušší. Být členem se vám tedy vyplatí nejen proto, že členství je zcela zdarma.

Přečtěte si více o programu OK Plus a zařiďte si členství ještě dnes.

Pro koho je program určen?

Program OK Plus je určen všem, kteří létají s Českými aeroliniemi a našimi partnery z aliance SkyTeam. Členství je možné zřídit již od dvou let věku.

Jak program funguje?

Základním principem je sbírání a využívání mil. Členové programu obdrží za většinu letů s Českými aeroliniemi a partnery míle, které následně využívají na nabízené odměny. Program se řídí Všeobecnými pravidly programu OK Plus.

Kde a jak získám míle?

Míle lze získat za lety Českých aerolinií, za lety s partnerskými leteckými společnosti a také za využití služeb všech našich neleteckých partnerů (hotely, autopůjčovny, banky a další). Pro automatické načtení mil stačí předkládat členskou kartu při každé rezervaci letu, odbavení na letišti nebo využití služeb partnera.

Počet mil, které za let získáte je odvozen od skutečně proletěné vzdálenosti v mílích (pro krátké lety je stanoven minimální počet mil). Tyto míle mohou být navýšeny nebo sníženy v závislosti na typu a ceně letenky, kterou jste si zakoupili. Za jeden let po Evropě obdržíte zpravidla 375 až 2 000 mil, za dálkový let to může být i 10 000 mil. Nejlevnější letenky mohou být naopak z načítání mil zcela vyloučeny.

Jak a na jaké odměny mohu míle využít?

Odměny v programu OK Plus lze objednat buď online, přes telefonní linku Servisního střediska OK Plus nebo na některé z poboček Českých aerolinií. V programu jsou nabízeny tyto odměny:

  • Bonusové letenky do většiny zemí světa v cestovní třídě Economy i Business.
  • Vyšší limity pro přepravu zavazadel.
  • Vstupy do letištních salonků v Praze.

Nejlevnější odměnou v programu je vstup do letištního salonku v hodnotě 5 000 mil. Bonusovou letenku pořídíte ale již od 7 000 mil!

Létám opravdu často, jaké výhody získám?

Pro členy, kteří během jednoho kalendářního roku nalétají určitý počet mil nebo letových segmentů, máme připravenu Stříbrnou, Zlatou nebo dokonce Platinovou kartu OK Plus, které přináší řadu nadstandardních výhod. Tou nejzajímavější je určitě Gourmet Menu, pokud si zakoupíte OK letenku v balíčku FLEX. Přitom Stříbrnou kartu OK Plus získáte již za 15 letových segmentů.

V různých úrovních členství pak můžete získat při splnění určitých podmínek například tyto výhody:

  • Přednostní služby: odbavení, nástup do letadla, vyložení zavazadel.
  • Nadlimitní přeprava zavazadel.
  • Garantovaná rezervace.
  • Volný vstup do letištních salonků a další.

Chci se stát členem OK Plus!

Vaše rozhodnutí je správně a opravdu nás těší. Do programu se přihlásíte jednoduše, stačí vyplnit online přihlášku. Poté vám zašleme na váš e-mail údaje k vašemu novému členskému účtu.

Určitě vám doporučujeme si přečíst Všeobecná pravidla programu OK Plus. Detailní informace o programu, jeho výhodách, odměnách a partnerech získáte po přihlášení na váš nový členský účet na www.okplus.cz. Zde si budete moci ověřit stav vašeho účtu, zakoupit letenku, reklamovat míle a změnit PIN nebo kontaktní údaje.

Těšíme se na shledanou na palubách letadel Českých aerolinií.